Sayfalar

5 Kasım 2010 Cuma

Sen Uyuşturucu Gibisin !Sen benim için uyuşturucu gibisin. Sana ulaşmam kolay olmuyor. Her istediğim an seni görüp sana sahip olamıyorum. Sana ulaşmam zor ve meşakkatli. Sanki müptelanın tacire ulaşmaya çalışması gibi. Seninle birlikte olduğum zamanlarda ise birine gözükmemek adına rahatla dolaşamıyor, elini tutamıyor, istediğim gibi sana sarılıp seni öpemiyorum. Adeta müptelanın aynasızlardan saklanışı gibi. Seni seviyorum, seninle vakit geçirmek yanında olmak istiyorum fakat seni yaşadıkça sana olan ihtiyacım daha da artıyor. Seni ne kadar çok görürsem sensizlik o kadar zorlaşıyor. Sanki dozajı arttırdıkça bağımlılık oranı artar gibi. Sen yokken acı çekiyorum yanında olmak istiyorum. Sana her geçen gün daha çok ihtiyacım oluyor ve her geçen gün seni daha çok istiyorum. Sen uyuşturucu gibisin, bense sana muhtaç bir serseri. Değerin pahalı (kıymetin büyük). Bana zarar versen de (beni üzsen de) senin bir damlan için (bir gülüşün için) bütün servetimi (elimden gelen her şeyi) vermeye (yapmaya) razı olurum (kendimi adarım).

Sen damarlarımdan bütün vücuduma yayılan uyuşturucusun. Başımı döndüren beni benden alansın.

Sonu yok bunun diyerek çıktım bu yola. Bir kereden bir şey olmaz misali... Bir kereden bir şey olmaz diyen ben şimdi müptelan oldum... Bir gün elimden alırlarsa seni yaşayamam. Çünkü varlığın zarar verir ama yokluğunda da krizlere girerim. Bir damla almalıyım hiç olmazsa. Birden değil yavaş yavaş bırakmalıyım seni; belki o zaman alışabilirim. Bir gün bıraksam da, uzun süre görmesem de aramasam da seni, her an aklıma gelebilirsin. Direnirim aramamak için; ama seni aramayacağımın seni tekrar istemeyeceğimin garantisini kimse veremez.

Sen benim için uyuşturucu gibisin. Çünkü ona bir kere bulaştın mı bir daha asla kurtulamazsın. Belki bir daha hiç kullanmazsın ama bunun garantisi yoktur. Bir ömür her ihtiyaç duyduğunda onu düşünerek yaşarsın. Onu kullanmaman onu istemediğin ve ihtiyaç duymadığın anlamına gelmez. Onu istesen de, onsuz olmak daha iyi olduğu için kullanmazsın. En zayıf olduğum anlarda, düşüneceğim bir sen varsın. Seni aramamam seni sevmediğim anlamına gelmez. Seni aramak, aramamaktan daha çok yıprattığı için hayatımdan ıraksın. Biliyorum bir süre sonra sensizlik dayanılmaz bir noktaya gelecek. İşte o vakit "altn vuruş" damarlarımdan vücuduma yayılacak. İşte o gün ben, bu boka bulaşan herkes gibi aşırı dozdan öleceğim. Her şeyim olduğun ama hiçbir şeyin olamadığım için asıl ben kahrımdan öleceğim...

- yeşiL -Hiç yorum yok: